Специальность 08. 02. 09 9 классов «Монтаж, наладка и эксплуатация электрооборудования промышленных и гражданских зданий»



Дата29.04.2016
өлшемі101.44 Kb.
Специальность 08.02.09 – 9 классов

«Монтаж, наладка и эксплуатация электрооборудования промышленных и гражданских зданий»


Группа МЭ-15


  1. Белоголова Кристина Юрьевна

  2. Василькова Виктория Викторовна

  3. Галков Михаил Викторович

  4. Гуськов Игорь Евгеньевич

  5. Жигальский Константин Сергеевич

  6. Журавлёв Владислав Владимирович

  7. Капралов Константин Владимирович

  8. Клименов Владислав Владимирович

  9. Кузьмина Юлия Алексеевна

  10. Купцов Вадим Александрович

  11. Мариловцев Павел Романович

  12. Матвеев Александр Александрович

  13. Медведев Роман Сергеевич

  14. Пакулов Павел Александрович

  15. Петров Игорь Андреевич

  16. Пономарёв Виталий Андреевич

  17. Попов Григорий Эдуардович

  18. Попов Сергей Владимирович

  19. Порошин Михаил Сергеевич

  20. Радченко Виталий Леонидович

  21. Резников Владислав Вячеславович

  22. Рогалёв Дмитрий Сергеевич

  23. Чубко Сергей Юрьевич

  24. Шарипов Мехроб Носирджонович

  25. Шишкин Андрей Константинович

  26. Якимов Кирилл Олегович

  27. Ячменёв Леонид Владимирович

Коммерческая основа

28.Алексеев Павел Евгеньевич

29.Воложанин Юрий Владимирович

Специальность 13.02.03 – 9 классов

«Электрические станции, сети и системы»


Группа ЭС-15


  1. Барковская Татьяна Сергеевна

  2. Борисов Никита Олегович

  3. Вишняков Кирилл Павлович

  4. Волков Давид Павлович

  5. Вторушин Димитрий Димитриевич

  6. Голубенко Вадим Андреевич

  7. Горошко Андрей Алексеевич

  8. Грязников Антон Алексеевич

  9. Дохлик Сергей Андреевич

  10. Евстратов Дмитрий Игоревич

  11. Карханин Леонид Алексеевич

  12. Касперавичюс Самир Аламдар

  13. Кибалин Дмитрий Владимирович

  14. Кобелев Михаил Игоревич

  15. Коптелов Кирилл Ильич

  16. Кривоносенко Константин Юрьевич

  17. Кузнецов Николай Петрович

  18. Курбанова Анна Андреевна

  19. Лавринов Родион Сергеевич

  20. Молчина Ирина Олеговна

  21. Обухов Максим Евгеньевич

  22. Пепеляев Руслан Аркадьевич

  23. Сажин Вячеслав Олегович

  24. Соктоев Зорикто Бабу-Доржиевич

  25. Черепанов Дмитрий Андреевич

  26. Чертопрудов Иван Дмитриевич

  27. Щербаков Мария Сергеевна

Коммерческая основа

28.Декуша Руслан Дмитриевич

29.Зимирев Егор Викторович

30.Лобазов Александр Игоревич

31.Моргун Лев Александрович

32.Махраков Иван Викторович

33.Найданов Вячеслав Анатольевич

34.Свинтицкий Александр Анатольевич

35.Раджабов Дмитрий Александрович

Специальность 23.02.01 – 9 классов

Организация перевозок и управление на транспорте


Группа ОП-15


  1. Аммосова Алина Алмазовна

  2. Богданова Наталья Андреевна

  3. Ванчугов Алексей Викторович

  4. Васильев Владимир Александрович

  5. Гусевский Владимир Анатольевич

  6. Горбунова Анастасия Викторовна

  7. Дьяконова Анастасия Дмитриевна

  8. Дьячкова Мария Олеговна

  9. Касьянова Анна Андреевна

  10. Крюкова Татьяна Алексеевна

  11. Кузнецова Кристина Владимировна

  12. Лесникова Екатерина Алексеевна

  13. Леханова Валерия Николаевна

  14. Моисеенко Артём Вячеславович

  15. Обухова Юлия Алексеевна

  16. Ольшанская Дарья Андреевна

  17. Патронов Сергей Владиславович

  18. Прокопьев Станислав Андреевич

  19. Пупков Григорий Иванович

  20. Сафарзаде Джамиля Сахибовна

  21. Смуткин Дмитрий Анатольевич

  22. Трофимов Сергей Вячеславович

  23. Хранцов Андрей Сергеевич

  24. Шадрина Кристина Сергеевна

  25. Шаронова Любовь Николаевна

  26. Шахназарян Виктория Ашотовна

  27. Шильников Александр Евгеньевич


Специальность 23.02.03 – 9 классов

Техническое обслуживание и ремонт автомобильного транспорта


Группа ТО-15


  1. Астраханцев Сергей Андреевич

  2. Аткачёв Евгений Сергеевич

  3. Бакшеев Егор Сергеевич

  4. Богданов Анатолий Олегович

  5. Васильев Алексей Александрович

  6. Васильев Валерий Сергеевич

  7. Жарков Артём Романович

  8. Калиниченко Вадим Анатольевич

  9. Калиниченко Виктор Анатольевич

  10. Киркун Владимир Викторович

  11. Климов Владимир Викторович

  12. Кузьмин Тимофей Иванович

  13. Куйдин Станислав Сергеевич

  14. Курицин Виктор Витальевич

  15. Левентас Рони

  16. Лопухов Владимир Владимирович

  17. Морозов Алексей Владимирович

  18. Никитина Арина Александровна

  19. Петров Владимир Анатольевич

  20. Подкорытов Денис Александрович

  21. Рахманали уулу Адилет

  22. Салтанов Денис Андреевич

  23. Смирнов Роман Александрович

  24. Соболев Дмитрий Евгеньевич

  25. Трухин Павел Андреевич

  26. Харизов Алексей Андреевич

  27. Юдин Кирилл Юрьевич

Коммерческая основа

28.Ваулин Андрей Леонидович

29.Воронов Андрей Александрович

30.Герасимов Антон Павлович

31.Забейворота Илья Александрович

32.Фёдоров Иван Александрович

33.Шишкин Александр Сергеевич


Специальность 23.02.03 – 9 классов

Техническое обслуживание и ремонт автомобильного транспорта


Группа ТО-35к


  1. Бессонов Евгений Александрович

  2. Бочаров Игорь Андреевич

  3. Гурулёв Сергей Викторович

  4. Дёмин Роман Николаевич

  5. Должин Александр Николаевич

  6. Дударев Максим Юрьевич

  7. Захаров Дмитрий Владимирович

  8. Иванов Александр Николаевич

  9. Игнатьев Андрей Викторович

  10. Кеменев Вадим Вячеславович

  11. Колишня Дмитрий Евгеньевич

  12. Кузьмин Пётр Александрович

  13. Константинов Дмитрий Александрович

  14. Лесных Ярослав Александрович

  15. Лыхно Павел Андреевич

  16. Малышев Василий Александрович

  17. Мартыненко Иван Юрьевич

  18. Моисеев Артур Игоревич

  19. Обрезков Ярослав Анатольевич

  20. Пахатинский Александр Анатольевич

  21. Разноглядов Никита Иванович

  22. Салтыков Валерий Александрович

  23. Сигачёв Никита Станиславович

  24. Силантьев Максим Александрович

  25. Синицын Николай Олегович

  26. Соколов Евгений Сергеевич

  27. Смертин Владимир Сергеевич

  28. Фролов Семён Витальевич

  29. Халиулин Юрий Алексеевич

  30. Чебунин Илья Анатольевич

  31. Шемелин Антон Викторович

  32. Шишкин Артур Сергеевич

  33. Шогин Богдан Николаевич

  34. Яковлев Иван Георгиевич


Специальность 23.02.04 – 9 классов

«Техническая эксплуатация подъёмно-транспортных, строительных, дорожных машин и оборудования»


Группа СДМ-15


  1. Багаев Аркадий Сергеевич

  2. Гайдин Александр Сергеевич

  3. Григорьев Владимир Александрович

  4. Грищенков Александр Владимирович

  5. Гудков Иван Александрович

  6. Дейцев Константин Юрьевич

  7. Ефимов Иван Александрович

  8. Жуков Сергей Александрович

  9. Игнатьев Максим Дмитриевич

  10. Ионов Дмитрий Васильевич

  11. Казарян Георгий Восканович

  12. Козлов Николай Юрьевич

  13. Мытыпов Андрей Анатольевич

  14. Некрасов Александр Алексеевич

  15. Нерадовских Михаил Владимирович

  16. Панин Александр Игоревич

  17. Патрин Павел Сергеевич

  18. Петров Александр Дмитриевич

  19. Петров Руслан Евгеньевич

  20. Пляскин Евгений Сергеевич

  21. Приступа Максим Евгеньевич

  22. Сазонов Андрей Александрович

  23. Сергеев Максим Дмитриевич

  24. Славинский Дмитрий Владимирович

  25. Староверов Юрий Андреевич

  26. Чапайкин Александр Юрьевич

  27. Шульгин Михаил Алексеевич

Коммерческая основа

28.Астафьев Иван Валерьевич

29.Бояркин Артём Сергеевич

30.Климов Антон Андреевич

31.Ландарь Вадим Сергеевич

32.Пляскин Алексей Александрович

33.Попков Леонид Геннадьевич

34.Трухин Евгений Сергеевич

35.Шайдуров Вадим Андреевич

Специальность 35.02.01 – 9 классов

Лесное и лесопарковое хозяйство



Группа ЛХ-15


  1. Акимова Ольга Александровна

  2. Бабикова Мария Игоревна

  3. Бирюлина Марина Владимировна

  4. Баранова Марина Викторовна

  5. Грабовский Александр Юрьевич

  6. Гальцева Ирина Вячеславовна

  7. Зуева Олеся Александровна

  8. Емельянова Александра Андреевна

  9. Кирдяшкин Сергей Александрович

  10. Козлов Виталий Александрович

  11. Куделина Любовь Андреевна

  12. Кудрявцева Наталья Владимировна

  13. Кудрявцева Галина Владимировна

  14. Кузнецова Яна Николаевна

  15. Литвинцева Алёна Владимировна

  16. Малков Алексей Михайлович

  17. Поздеев Степан Дмитриевич

  18. Панина Ангелина Евгеньевна

  19. Платонов Иван Романович

  20. Пляскина Алина Игоревна

  21. Раитина Татьяна Сергеевна

  22. Скрипченко Михаил Николаевич

  23. Халлиулин Руслан Юрьевич

  24. Цыденов Дугар Цырендоржиевич

  25. Чупрова Нина Дмитриевна

  26. Шакурина Вера Евгеньевна

  27. Янкина Анастасия Олеговна


Специальность 35.02.03 – 9 классов

Технология деревообработки


Группа ТД-15


  1. Аветисян Артур Авагович

  2. Бабинцев Владимир Анатольевич

  3. Бовтунов Иван Андреевич

  4. Грансон Артём Вадимович

  5. Единархов Тимофей Сергеевич

  6. Жамсуев Бальжир Цырендашиевич

  7. Израфилова Яна Сергеевна

  8. Искандаров Илья Марсович

  9. Кириллов Никита Вячеславович

  10. Кожевников Иван Витальевич

  11. Коренева Татьяна Александровна

  12. Короткин Антон Викторович

  13. Круглов Дмитрий Владимирович

  14. Кузнецов Иван Романович

  15. Курицына Ульяна Викторовна

  16. Ластухина Анна Андреевна

  17. Лопатин Владислав Андреевич

  18. Мазанова Кристина Александровна

  19. Мартынов Никита Андреевич

  20. Милюкин Андрей Игоревич

  21. Наглых Виктор Романович

  22. Рычков Артём Алексеевич

  23. Седунов Александр Валерьевич

  24. Стефановский Максим Евгеньевич

  25. Трофимов Григорий Владимирович

  26. Чеузов Дмитрий Александрович

  27. Шароглазов Валерий Сергеевич

  28. Шершиков Илья Валерьевич



Специальность 35.02.12 – 9 классов

Садово-парковое и ландшафтное строительство


Группа ЛС-15


  1. Афанасьева Марина Николаевна

  2. Бобкова Ксения Александровна

  3. Богданова Анна Юрьевна

  4. Васильева Анна Евгеньевна

  5. Гребенкина Дарья Владимировна

  6. Дементьев Алексей Сергеевич

  7. Забелина Людмила Алексеевна

  8. Иванова Татьяна Андреевна

  9. Казанова Наталья Николаевна

  10. Калуцкая Татьяна Витальевна

  11. Карпова Ирина Александровна

  12. Леонтьева Ульяна Сергеевна

  13. Липатникова Яна Андреевна

  14. Мальцева Екатерина Викторовна

  15. Мессарович Антонина Сергеевна

  16. Моисеева Ольга Александровна

  17. Мосяндз Александра Андреевна

  18. Пермякова Анастасия Романовна

  19. Петрова Анна Евгеньевна

  20. Попова Наталия Александровна

  21. Путинцева Инна Сергеевна

  22. Терентьева Марина Николаевна

  23. Торхова Наталья Алексеевна

  24. Федотова Ксения Евгеньевна

  25. Фомина Екатерина Дмитриевна

  26. Харченко Анна Германовна

Коммерческая основа

27.Ермолаева Анна Алексеевна



Специальность 38.02.01 – 9 классов

Экономика и бухгалтерский учёт


Группа ЭК-15



  1. Андриянова Ангелина Сергеевна

  2. Бакшеева Юлия Александровна

  3. Баранова Надежда Владимировна

  4. Дмитриева Анастасия Александровна

  5. Загниборода Светлана Владимировна

  6. Карелина Виктория Алексеевна

  7. Коваль Валерия Витальевна

  8. Комогорцева Алёна Алексеевна

  9. Кузьмина Анна Сергеевна

  10. Малыгина Галина Владимировна

  11. Мальцева Александра Станиславовна

  12. Носырева Виктория Валерьевна

  13. Павленок Екатерина Петровна

  14. Рудакова Ирина Олеговна

  15. Рыбальченко Ксения Владимировна

  16. Сараева Галина Андреевна

  17. Скубеева Анастасия Сергеевна

  18. Стасевич Ангелина Олеговна

  19. Татаурова Ольга Денисовна

  20. Тулусова Екатерина Александровна

  21. Чебыкина Ангелина Сергеевна

  22. Шайдурова Юлия Андреевна

  23. Шакиров Вадим Игоревич

  24. Шамшулина Валерия Ринатовна

  25. Швец Наталья Юрьевна

  26. Шолотова Анна Николаевна


Специальность 38.02.01 – 9 классов

Экономика и бухгалтерский учёт


Группа ЭК-35к



  1. Брылёва Ольга Александровна

  2. Васильева Яна Николаевна

  3. Воросова Светлана Сергеевна

  4. Горшкова Анастасия Игоревна

  5. Забаровская Дарья Дмитриевна

  6. Иванова Екатерина Александровна

  7. Киселёв Евгений Олегович

  8. Ковалёва Оксана Эдуардовна

  9. Колобова Карина Игоревна

  10. Макшанинова Юлия Валерьевна

  11. Толстоногова Анастасия Витальевна

  12. Фомина Эльвира Андреевна

  13. Юдин Вадим Александрович

Каталог: files
files -> Шығыс Қазақстан облысындағы мұрағат ісі дамуының 2013 жылдың негізгі бағыттарын орындау туралы есеп
files -> Анықтама-ұсыныс үлгісі оқу орнының бланкісінде басылады. Шығу n күні 20 ж
files -> «Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттік қызмет стандарты
files -> «Наркологиялық ұйымнан анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты Жалпы ережелер «Наркологиялық ұйымнан анықтама беру»
files -> Регламенті Жалпы ережелер 1 «Мұрағаттық анықтама беру»
files -> «бекітемін» Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының басшысы А. Шаймарданов
files -> «бекітемін» Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының бастығы А. Шаймарданов
files -> Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының 2012 жылға арналған операциялық жоспары
files -> Тарбағатай ауданының ішкі саясат бөлімі 2011 жылдың 6 айында атқарылған жұмыс қорытындысы туралы І. АҚпараттық насихат жұмыстары


Достарыңызбен бөлісу:


©www.netref.ru 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет