Выпуск 1965 г. Классный Терешкова Вера Алексеевна



бет2/3
Дата27.04.2016
өлшемі352.22 Kb.
1   2   3
Выпуск 2001 г.
Классный руководитель: Белявская Людмила Артамоновна



  1. Алиева Евгения Андреевна

  2. Бандура Ирина Анатольевна

  3. Баранов Иван Викторович

  4. Брызгалов Сергей Михайлович

  5. Брызгалова Ольга Викторовна

  6. Гринько Евгения Владимировна

  7. Демченко Марина Вячеславовна

  8. Жилин Иван Сергеевич

  9. Кононистов Сергей Михайлович

  10. Кириченко Иван Александрович

  11. Литвинюк Руслан Сергеевич

  12. Матросова Виктория Витальевна

  13. Мамонов Николай Николаевич

  14. Овчарова Анастасия Александровна

  15. Спицкая Галина Федоровна

  16. Поздеев Алексей Андреевич

  17. Холоша Людмила Васильевна

  18. Хрипко Дмитрий Григорьевич

  19. Шиц Максим Александрович

  20. Шкавро Татьяна Александровна

  21. Штанько Ирина Сергеевна

Первые учителя: Евстратова Ольга Аркадьевна

Нарыжная Евгения Владимировна
Выпуск 1996 г.
Классный руководитель: Чернявская Валентина Петровна


  1. Голубева Евгения Алексеевна

  2. Евдокимова Оксана Владимировна

  3. Емельянова Ольга Петровна

  4. Кабакова Евгения Николаевна

  5. Кожушко Фаина Анатольевна

  6. Лукашова Анна Алексеевна

  7. Мацкевич Алексей Валерьевич

  8. Печенкина Ирина Павловна

  9. Пьянков Леонид Юрьевич

  10. Рысинова Светлана Петровна

  11. Телешун Андрей Петрович

  12. Филатова Наталья Алексеевна

  13. Фоменко Юлия Николаевна

  14. Шаповалова Анна Александровна

  15. Цыганко Лариса Васильевна

Первая учительница: Евстратова Ольга Аркадьевна



Выпуск 1986 г.
Классный руководитель: Морозова Мария Илларионовна



  1. Балабанова Рита Александровна

  2. Власенко Юрий Михайлович

  3. Веселов Игорь Михайлович

  4. Дроздова Галина Николаевна

  5. Дурнева Альбина Алентиновна

  6. Ильичева Наталья Ивановна

  7. Пояс Людмила Николаевна

  8. Приходченко Светлана Илларионовна

  9. Рыжинская Мария Михайловна

  10. Самусенко Алла Ивановна

  11. Торойкина Татьяна Валентиновна

  12. Шаповалова Татьяна Викторовна

  13. Шеремет Виктор Анатольевич

  14. Колодяжный Николай Петрович

Первые учителя: Лыфарь С.П.

Онищенко Неалина Михайловна

Выпуск 1991 г.
Классный руководитель: Белявская Людмила Артамоновна



  1. Андрецова Светлана Юрьевна

  2. Британ Станислав Борисович

  3. Васильев Андрей Николаевич

  4. Вербицкая Татьяна Александровна

  5. Гиль Наталья Александровна

  6. Дарин Евгений Николаевич

  7. Донец Роман Николаевич

  8. Дыкин Иван Викторович

  9. Жежель Александр Валерьевич

  10. Исаева Ирина Сергеевна

  11. Ищенко Екатерина Николаевна

  12. Кушнарева Юлия Владимировна

  13. Лузина Татьяна Петровна

  14. Магурова Любовь Владимировна

  15. Петрашова Наталья Николаевна

  16. Рыбакова Татьяна Сергеевна

  17. Серопол Игорь Васильевич

Первая учительница: Козин Людмила Алексеевна


Выпуск 1976 г.
Классный руководитель: Коломоец Ольга Герасимовна


  1. Алтухов Владимир Александрович

  2. Белочук Любовь Николаевна

  3. Бондаренко Валентина Ивановна

  4. Борошко Людмила Александровна

  5. Борзова Любовь Анатольевна

  6. Гринько Светлана Васильевна

  7. Гребенников Александр Николаевич

  8. Жицкий Александр Федорович

  9. Кальнова Любовь Владимировна

  10. Клименко Владимир Григорьевич

  11. Музыка Рита Викторовна

  12. Матросов Виталий Алексеевич

  13. Насека Римма Александровна

  14. Окшиева Татьяна Витальевна

  15. Оводенко Юрий Гаврилович

  16. Скотников Александр Васильевич

  17. Хорт Сергей Николаевич

  18. Шайдурова Людмила Анатольевна

  19. Щербакова Антонина Анатольевна

  20. Пушкарева Наталья Петровна

  21. Шевченко Виктор


Выпуск 2000 г.
Классный руководитель: Кабакова Ольга Васильевна



  1. Асанов Александр Викторович

  2. Босенко Петр Сергеевич

  3. Буть Татьяна Николаевна

  4. Голубев Дмитрий Александрович

  5. Демченко Алексей Вячеславович

  6. Донец Наталья Николаевна

  7. Донец Татьяна Юрьевна

  8. Дудоров Евгений Николаевич

  9. Жосан Наталья Николаевна

  10. Ищенко Анастасия Александровна

  11. Карагодян Михаил Вячеславович

  12. Коваленко Оксана Викторовна

  13. Ковтун Денис Андреевич

  14. Ковтун Галина Юрьевна

  15. Левченко Михаил Владимирович

  16. Лихоман Евгений Александрович

  17. Лобас Елена Ивановна

  18. Надтока Андрей Анатольевич

  19. Назенцева Оксана Юрьевна

  20. Нарыжный Виктор Юрьевич

  21. Нарыков Сергей Анатольевич

  22. Паранук Тимур Юнусович

  23. Печенкина Ольга Павловна

  24. Попов Михаил Николаевич

  25. Сливкина Надежда Анатольевна

  26. Черкасс Анна Анатольевн


Выпуск 2005 г.
Классный руководитель: Коваленко Татьяна Викторовна


  1. Алексеенко Ирина Владимировна

  2. Алиева Яна Андреевна

  3. Варчич Александр Александрович

  4. Дубовик Татьяна Александровна

  5. Климкович Ирина Николаевна

  6. Ковтун Сергей Андреевич

  7. Кременчуцкий Александр Сергеевич

  8. Лизунова Елена Николаевна

  9. Павлов Денис Георгиевич

  10. Приймак Елена Андреевна

  11. Рыжинская Анна Сергеевна

  12. Рыжинская Наталья Сергеевна

  13. Савченко Анастасия Николаевна

  14. Сапитон Екатерина Павловна

  15. Сливкин Николай Николаевич

  16. Тарановская Инна Александровна

  17. Текшин Антон Викторович

  18. Трусова Светлана Николаевна

  19. Чугуй Сергей Сергеевич

  20. Чугуй Анатолий Сергеевич

  21. Шевцова Алена Владимировна

  22. Яковлева Анастасия Александровна

  23. Модзолевская Фатима Аризовна



Выпуск 1972 г.
Классный руководитель: Грищенко Иван Кириллович


  1. Андрияш Анатолий Григорьевич

  2. Бобков Юрий Петрович

  3. Выдрин Николай Васильевич

  4. Брызгалова Галина Александровна

  5. Голубицкая Раиса Георгиевна

  6. Голубицкий Степан Георгиевич

  7. Драгин Сергей Петрович

  8. Животовская Любовь Ивановна

  9. Зеленко Михаил Андреевич

  10. Кабан Нина Павловна

  11. Катышева Любовь Степановна

  12. Лобань Зина Анатольевна

  13. Новиков Алексей Сергеевич

  14. Нарижний Николай Павлович

  15. Онищенко Любовь Александровна

  16. Павлов Александр Борисович

  17. Ремесник Галина Петровна

  18. Скороход Галина Павловна

  19. Соболев Виктор Иванович

  20. Тимченко Николай Альбертович

  21. Яшкин Владимир Вячеславович

  22. Егоренко Сергей Николаевич

  23. Данилов Владимир Константинович

  24. Шитов Николай Александрович



Выпуск 1973 г.
Классный руководитель: Романенко Эмма Федоровна


  1. Агафонов Николай Александрович

  2. Андрюхова Рита Николаевна

  3. Балагура Татьяна Васильевна

  4. Безуглова Наталья Викторовна

  5. Бондаренко Алексей Иванович

  6. Борозинец Татьяна Александровна

  7. Бычков Владимир Иванович

  8. Василенко Александр Алексеевич

  9. Власова Наталья Михайловна

  10. Донец Юрий Викторович

  11. Иващенко Ольга Ярославна

  12. Карпенко Ольга Васильевна

  13. Кидло Наталья Владимировна

  14. Корсун Ольга Петровна

  15. Конпатская Елена Федоровна

  16. Майгур Владимир Алексеевич

  17. Пирожков Станислав Николаевич

  18. Подгорная Ольга Михайловна

  19. Попова Любовь Николаевна

  20. Приймак Николай Григорьевич

  21. Приймак Николай Григорьевич

  22. Прибылова Лариса Яковлевна

  23. Савченко Сергей Николаевич

  24. Симоненко Александр Николаевич

  25. Скепа Лариса Леонидовна

  26. Соколенко Ольга Николаевна

  27. Старова Ирина Александровна

  28. Стешко Ирина Васильевна

  29. Сукно Владимир Петрович

  30. Федоренко Леонид Васильевич

  31. Шабельникова Людмила Владимировна

  32. Череп Елена Викторовна

  33. Штанько Сергей Георгиевич

  34. Шульга Александр Николаевич

  35. Фокин Владимир Иванович

  36. Фоменко Николай Валентинович

Выпуск 1974 г.

Классный руководитель: Чернявский Александр Степанович




  1. Александренко Ольга Николаевна

  2. Бондаренко Екатерина Викторовна

  3. Выдрин Александр Васильевич

  4. Василенко Ольга Алексеевна

  5. Грищенко Галина Ивановна

  6. Грицай Нина Николаевна

  7. Гринько Ольга Николаевна

  8. Гляненко Владимир Иванович

  9. Зеленько Алла Андреевна

  10. Ильичева Вера Викторовна

  11. Ковтун Ольга Николаевна

  12. Кучеренко Клавдия Петровна

  13. Лащ Людмила Владимировна

  14. Медведева Валентина Ильинична

  15. Оводенко Галина Гавриловна

  16. Перетятько Ольга Ефимовна

  17. Перетятько Нина Александровна

  18. Рыманова Лидия Алексеевна

  19. Скороход Надежда Павловна

  20. Свиридонова Валентина Федоровна

  21. Ташилова Любовь Григорьевна

  22. Украинский Александр Анатольевич

  23. Фурсов Михаил Васильевич

  24. Юшкевич Екатерина Людвиговна

  25. Борозинец Федор Михайлович

  26. Засецкий Евгений Павлович


Выпуск 1975 г.
Классный руководитель: Денисенко Валентина Алексеевна


  1. Аникиенко Сергей Николаевич

  2. Баландин Сергей Иванович

  3. Балуда Галина Аркадьевна

  4. Барвинко Виктор Петрович

  5. Божко Иван Анатольевич

  6. Голев Сергей Петрович

  7. Загорулько Николай Иванович

  8. Лычко Людмила Анатольевна

  9. Неронова Елена Николаевна

  10. Оводенко Александр Николаевич

  11. Реснянская Валентина Владимировна

  12. Рябоконь Наталья Михайловна

  13. Терпицкий Николай Николаевич

  14. Фурсов Василий Васильевич

  15. Хатрус Светлана Владимировна

  16. Ходыко Валентина Матвеевна

  17. Хорт Владимир Николаевич

  18. Чиж Владимир Васильевич

  19. Геращенко Василий Васильевич


Выпуск 1977 г.
Классный руководитель: Белявская Людмила Артамоновна


  1. Аникиенко Наталья Николаевна

  2. Безуглов Сергей Викторович

  3. Голубицкий Геннадий Георгиевич

  4. Гордиенко Виктор Григорьевич

  5. Ищенко Наталья Александровна

  6. Коломоец Наталья Николаевна

  7. Лащ Наталья Владимировна

  8. Миль Александр Александрович

  9. Перетятько Евгений Владимирович

  10. Рудобаба Наталья Владимировна

  11. Тыщенко Александр Васильевич

  12. Фоменко Евдокия Стефановна

  13. Черкасс Анатолий Степанович

  14. Чубаров Виктор Николаевич

  15. Шурупова Татьяна Алексеевна

  16. Ягнюк Анатолий Павлович

  17. Брызгалов Виктор Александрович

  18. Ильичев Николай Викторович



Выпуск 1983 г.
Классный руководитель: Погорелова Зоя Николаевна


  1. Вербицкий Владимир Александрович

  2. Дубатова Людмила Алексеевна

  3. Ищенко Николай Николаевич

  4. Кальнова Татьяна Владимировна

  5. Качура Татьяна Васильевна

  6. Кизгора Галина Викторовна

  7. Крытыш Татьяна Владимировна

  8. Ожеред Геннадий Анатольевич

  9. Парамонов Геннадий Викторович

  10. Плахотин Евгений Валентинович

  11. Подорожняк Николай Иванович

  12. Румынский Валерий Иванович

  13. Рыжинская Нина Михайловна

  14. Самусенко Василий Иванович

  15. Стешко Алексей Васильевич

  16. Толоконникова Ольга Николаевна

  17. Шевцов Евгений Григорьевич


Выпуск 1984 г.
Классный руководитель: Чернявский Александр Степанович


  1. Андрияш Игорь Николаевич

  2. Варчич Андрей Николаевич

  3. Выстороп Юрий Николаевич

  4. Вербицкая Инна Александровна

  5. Глотова Светлана Ивановна

  6. Гринько Наталья Петровна

  7. Ефейкин Олег Михайлович

  8. Кременчуцкая Галина Николаевна

  9. Магурова Нина Владимировна

  10. Несяев Анатолий Иванович

  11. Полякова Марина Геннадьевна

  12. Пономаренко Лилиана Алексеевна

  13. Рыжиснкий Сергей Михайлович

  14. Сидоренко Любовь Федоровна

  15. Сенчук Ирина Дмитриевна

  16. Фидорин Валерий Викторович

  17. Ханжин Евгений Анатольевич

  18. Чмыхало Маргарита Викторовна



Выпуск 1985 г.

Классный руководитель: Грищенко Иван Кириллович




  1. Бурляева Ольга Николаевна

  2. Волошина Екатерина Николаевна

  3. Волошин Павел Викторович

  4. Грибова Татьяна Ивановна

  5. Денисенко Геннадий Иванович

  6. Демченко Александр Михайлович

  7. Донец Галина Юрьевна

  8. Донец Николай Николаевич

  9. Коваленко Александр Викторович

  10. Колмыкова Елена Николаевна

  11. Кочура Иван Анатольевич

  12. Марецкий Александр Анатольевич

  13. Мудрецов Альберт Николаевич

  14. Перетятько Михаил Владимирович

  15. Спицкая Алла Анатольевна

  16. Телешун Светлана Петровна

  17. Филон Евгений Иванович

  18. Фоменко Елена Стефановна

  19. Черепанов Руслан Сергеевич

  20. Чугуй Татьяна Анатольевна



Выпуск 1987 г.
Классный руководитель: Капина Наталья Ивановна


  1. Галченкова Галина Сергеевна

  2. Дарина Татьяна Николаевна

  3. Донец Ирина Николаевна

  4. Плахотина Валентина Валентиновна

  5. Погорелов Александр Владимирович

  6. Сердюк Елена Геннадьевна

  7. Стадник Сергей Анатольевич

  8. Широкорад Олег Викторович



Выпуск 1988 г.
Классный руководитель: Панченко Николай Петрович


  1. Бугаев Александр Николаевич

  2. Ветрова Наталья Сергеевна

  3. Дроздова Екатерина Николаевна

  4. Кременчуцкий Игорь Николаевич

  5. Кислая Наталья Николаевна

  6. Пантелеева Ангелина Александровна

  7. Редька Наталья Васильевна

  8. Санаева Татьяна Михайловна

  9. Телешун Татьяна Петровна

  10. Ханжин Валерий Анатольевич

  11. Ханжин Александр Анатольевич



Выпуск 1989 г.
Классный руководитель: Чернявский Александр Степанович


  1. Гляненко Галина Анатольевна

  2. Гордиенко Марина Константиновна

  3. Гноевой Виталий Владимирович

  4. Гринько Татьяна Евгеньевна

  5. Дурнева Ирина Алентиновна

  6. Ибрагимова Оксана Акрамовна

  7. Костина Ольга Григорьевна

  8. Костенко Александр Владимирович

  9. Кременчуцкий Алексей Николаевич

  10. Лемешко Алексей Алексеевич

  11. Малимонова Елена Дмитриевна

  12. Мудрецов Виктор Николаевич

  13. Носов Олег Анатольевич

  14. Савченко Павел Петрович

  15. Самохин Виктор Васильевич

  16. Сердюк Наталья Геннадьевна

  17. Филатов Василий Александрович

  18. Южаков Александр Васильевич



Выпуск 1990 г.

Классный руководитель: Морозова Мария Илларионовна




  1. Арзамасова Ирина Петровна

  2. Баранова Наталья Михайловна

  3. Белявский Сергей Анатольевич

  4. Волков Владимир Александрович

  5. Гринько Галина Евгеньевна

  6. Пода Владимир Юрьевич

  7. Приходько Роман Григорьевич

  8. Рыбакова Людмила Сергеевна

  9. Спицкая Евгения Анатольевна

  10. Чмыхало Любовь Владимировна

  11. Шеремет Ольга Ивановна

Выпуск 1970 г.
Классный руководитель: Лексина Евдокия Семеновна


  1. Агафонова Татьяна Александровна

  2. Бычков Виктор Иванович

  3. Бобер Владимир Степанович

  4. Бондаренко Виктор Иванович

  5. Волошина Нина Николаевна

  6. Донец Тамара Викторовна

  7. Зубенко Нина Федоровна

  8. Козина Надежда Андреевна

  9. Куц Людмила Петровна

  10. Кальницкая Нина Даниловна

  11. Кайгородова Татьяна Дмитриевна

  12. Клыков Александр Васильевич

  13. Музыка Нина Дмитриевна

  14. Медведев Владимир Ильич

  15. Медведев Владимир Федорович

  16. Проченок Людмила Викторовна

  17. Приймак Татьяна Ивановна

  18. Печенкина Екатерина Ивановна

  19. Шуруба Раиса Николаевна

  20. Швыдко Нина Ивановна

  21. Фоменко Ольга Валентиновна

  22. Черненко Татьяна Викторовна

  23. Чиж Василий Васильевич

  24. Юшкевич Михаил Людвигович

  25. Шевцов Геннадий Васильевич

  26. Прибылов Александр Яковлевич

  27. Череп Александр Викторович


Выпуск 1980 г.
Классный руководитель: Коломоец Ольга Герасимовна



  1. Аксенчик Екатерина Михайловна

  2. Алиев Андрей Мамедович

  3. Белецкая Людмила Алексеевна

  4. Гринько Валентина Петровна

  5. Гребенникова Раиса Николаевна

  6. Гноевой Александр Владимирович

  7. Дубовик Сергей Павлович

  8. Жеребилов Сергей Владимирович

  9. Ищенко Людмила Алексеевна

  10. Ищенко Нина Анатольевна

  11. Купянский Сергей Алексеевич

  12. Кошелев Сергей Федорович

  13. Лобанов Василий Васильевич

  14. Моисеенко Татьяна Владимировна

  15. Певченко Олег Николаевич

  16. Панченко Валентина Михайловна

  17. Балабанова Светлана Александровна

  18. Сытькова Наталья Васильевна

  19. Собур Светлана Николаевна

  20. Тугушкова Светлана Федоровна

  21. Фоменко Наталья Леонидовна

  22. Чмыхало Владимир Владимирович


Выпуск 1980 г.
Классный руководитель: Грищенко Иван Кириллович


  1. Балабанова Наталья Александровна

  2. Богданова Ольга Николаевна

  3. Гринько Нина Алексеевна

  4. Гринько Юрий Федорович

  5. Дубатов Сергей Викторович

  6. Ибрагимов Рашид Акрамович

  7. Зозуля Евгений Викторович

  8. Кучеренко Нина Петровна

  9. Коваленко Ирина Викторовна

  10. Никулкина Инна Васильевич

  11. Приймак Андрей Николаевич

  12. Пульная Наталья Васильевна

  13. Сергеева Валентина Николаевна

  14. Фоменко Любовь Ивановна

  15. Шрам Сергей Анатольевич

  16. Чумакова Наталья Николаевна

  17. Щербань Анна Федоровна

  18. Брижжанов Георгий Анатольевич


Выпуск 2004 г.
Классный руководитель: Горбась Ирина Алентиновна



  1. Бабенко Татьяна Сергеевна

  2. Баширова Ольга Анатольевна

  3. Брацило Елена Викторовна

  4. Варникова Елена Александровна

  5. Гейзе Нелли Саламатовна

  6. Задорожных Валерия Равилевна

  7. Зайнагабдинова Оксана Рафатовна

  8. Зоренко Агния Александровна

  9. Климкович Наталья Николаевна

  10. Кожушко Владимир Анатольевич

  11. Купянский Дмитрий Сергеевич

  12. Курашов Алексей Анатольевич

  13. Левченко Ольга Николаевна

  14. Лихоман Дмитрий Александрович

  15. Мехдиева Алена Алиевна

  16. Несмачный Константин Константинович

  17. Носов Сергей Анатольевич

  18. Приймак Вадим Николаевич

  19. Рудь Андрей Иванович

  20. Савченко Иван Валерьевич

  21. Самойленко Елена Ивановна

  22. Сливкин Алексей Анатольевич

  23. Степушина Валентина Петровна

  24. Шкавро Дмитрий Александрович



Выпуск 1998 г.
Классный руководитель: Белявская Людмила Артамоновна


  1. Бандура Сергей Анатольевич

  2. Белявский Владимир Анатольевич

  3. Богданова Ирина Валерьевна

  4. Бочка Екатерина Евгеньевна

  5. Емельянов Сергей Петрович

  6. Зоренко Елена Александровна

  7. Канаш Андрей Валерьевич

  8. Кожокарь Евгения Анатольевна

  9. Коновалова Ольга Николаевна

  10. Коровина Марина Ивановна

  11. Морозова Мария Николаевна

  12. Носенков Станислав Сергеевич

  13. Николайченко Елена Анатольевна

  14. Прохорова Анна Сергеевна

  15. Савченко Юлия Владимировна

  16. Самуйленко Марина Юрьевна

  17. Симоненко Игорь Владимирович

  18. Сукманова Татьяна Михайловна

  19. Тарасова Олеся Сергеевна


Выпуск 1958 г.
Классный руководитель: Черкашин Иван Сергеевич


  1. Андриевская Евдокия

  2. Апряткина Таиса

  3. Иващенко Виктор

  4. Коломоец Любовь

  5. Лысенко Анатолий

  6. Кононенко Лидия

  7. Майгур Александр

  8. Мацкевич Василий

  9. Клочков Юрий

  10. Ноздря Иван

  11. Шмалько Николай

  12. Чернявский Александр




Достарыңызбен бөлісу:
1   2   3


©www.netref.ru 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет